Sembilan Belas; Obsession

vocaloid Saturday, October 31, 2015

Lapan Belas; Adik Bongsu Baru?

Saturday, October 31, 2015

Anime Review: Ao Haru Ride

anime Friday, October 02, 2015

Tujuh Belas; Fourth Week of Sem 2

personal Sunday, September 27, 2015

How to: Install PPSSPP Emulator for PC

install Friday, September 25, 2015

Enam Belas; Aidil Adha Tanpa Keluarga Di Sisi

holiday Tuesday, September 22, 2015

JPOPすき!!: Kis-My-Ft2 / KISUMAI

jpop Thursday, September 17, 2015

Lima Belas; Cuti Sem Dah Habis

personal Friday, September 04, 2015

Empat Belas; Travelling

personal Saturday, August 22, 2015

Tiga Belas; Berakhirnya Sem Satu / Sem Pendek

personal Wednesday, August 12, 2015

Dua Belas; Aku Mahasiswi Universiti Sultan Zainal Abidin.

personal Sunday, August 09, 2015

Sebelas; Ready?

personal Wednesday, June 10, 2015

Sepuluh; Counting The Days

personal Monday, May 25, 2015

Sembilan; Rindu

personal Thursday, May 21, 2015

Lapan; Persediaan Masuk Universiti?

personal Wednesday, May 20, 2015

Tujuh; The chatbox is back!

personal Wednesday, May 20, 2015

Enam; Kenapa STAM Bukan Pilihan Aku

personal Tuesday, May 19, 2015

Lima; When The Flower Bloom

personal Sunday, May 17, 2015

Empat; The New Beginning

personal Saturday, May 09, 2015